Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení, aktuální informace > hlášení dne 6.9.2023

hlášení dne 6.9.2023Hlášení dne 6.9.2023

Upozorňujeme občany, že pytlový svoz papíru a plastu po obci se uskuteční až ve středu 6.září v dopoledních hodinách.

Drůbežárna Prace bude ve středu 6.září v 11 hod u OÚ prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kožky, cena 15 Kč/ks.

Soukromý prodejce z Uherského Hradiště bude ve středu 6.září v době od 9:10 – 9:20 hod u OÚ prodávat: čerstvá vejce, cena za proložku je 105,-Kč a 150,-Kč, brambory, cibuli a česnek, rajčata, papriky, švestky, med a mák.

SDH Mor Nová Ves zve všechny malé i velké zájemce na hasičský trénink, který se bude konat ve středu 6.září od 17 hod u hasičské klubovny – ul. Hlavní 48, vchod z ul.U Trati. Vemte s sebou sportovní oděv a obuv.

sobotu 9.září Vás zveme do Mor.Nové Vsi na VINOBRANÍ. Otevřené sklepy ve sklepní uličce Zátiší a Výmol, ve 14:30 půjde krojovaný průvod od úřadu městyse ke sklepům. Připraven bohatý kulturní program, občerstvení je rovněž zajištěno. Vstupné 200 Kč, děti do 15 let zdarma.

Ve čtvrtek 7.září začíná kondiční cvičení žen starších na KD od 18 hod. Ženy mladší začínají v pondělí 11.září od 19 hod. Cvičení bude vždy v pondělí a ve čtvrtek, ženy starší od 18 – 19 hod, ženy mladší od 19 – 20 hod. Rády mezi námi uvítáme nové tváře.

Upozorňujeme občany na úpravu chodníku podél hráze Kyjovky, kde jsou opravovány výtluky a zítra, ve čtvrtek 7.září proběhne asfaltování. Opravovaná místa budou označena, prosíme občany o zvýšenou opatrnost při chůzi a jízdě na kole. Dále probíhá úprava nájezdu na Velký Hradíštěk.