Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení, aktuální informace > Hlášení 2. 5. 2023

Hlášení 2. 5. 2023V úterý 2.května proběhne v naší obci pytlový svoz papíru a plastu po obci a to již v dopoledních hodinách.

Autodoprava Hodes nabízí prodej a rozvoz písků, drtí, okrasných oblázků, recyklátů, betonu a hlíny. Dále nabízí přistavení kontejneru na suť a domovní odpad. Sklad je v Hruškách v JZD Forest Agro. Po telefonické domluvě je možnost naložení na vozík nebo traktor, tel.č. 737 032 502.

Soukromý prodejce z Uherského Hradiště bude ve středu 3.května v době od 9:10 – 9:20 hod u OÚ prodávat: čerstvá vejce, cena za proložku je 125,-Kč a 150,-Kč, brambory, cibuli, nový česnek, med, mák a loupané ořechy.

Dnes v úterý 2. května od 16 hod proběhne v knihovně OÚ další setkání s pamětářem p. Zdeňkem Glozem, které bude věnováno prohlubování paměti, pozornosti a slovní zásoby. Zúčastnit se může kdokoliv, není nutné absolvovat všechna setkání.

Lékárna v Mor.Nové Vsi bude mít v průběhu měsíce května otevřeno pouze ve středu od 7:30 – 16:00 hod.

Ovo Sadba Mikulčice zahájila prodej přísad – rajčata, papriky, kozí rohy, okurky, kedlubny, celer, květák, brokolice, salát. Dále nabízí jahodníky, bylinky, letničky, trvalky, substráty, postřiky, květináče aj. zahrádkařské potřeby.