Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení, aktuální informace > hlášení dne 17.3.2023

hlášení dne 17.3.2023Hlášení dne 17.3.2023

Firma SIMACEK Facility hledá pracovníka úklidu do Tvrdonic. Jedná se o práci na zkrácený úvazek v ranních – dopoledních hodinách, 1x týdně. Práce vhodná například pro starobní důchodce, maminky na MD, v případě zájmu volejte pani Janu Ingrovou tel.č. 702 129 759.

Pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi bude v pátek 17.března v době od 9:35 – 9:50 hod u KD nabízet široký sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového a hovězího masa, poctivých masouzenářských výrobků, tlačenku, špekáčky, klobásy, škvařené sádlo a základní druhy sýrů. Například: kuřecí prsní řízky 189,90 Kč/kg, krůtí horní stehno 189,90 Kč/kg, kýta 169,90 Kč/kg, vepřové maso na výpečky a sekanou 99,90 Kč/kg, kuřecí polévkové díly 30,-Kč/kg.

MRS, z.s. p.s. Týnec svolává na sobotu 18.března výroční členskou schůzi. Zahájení ve 14 hod v KD v Týnci, účast všech členů žádoucí.

FKM Podluží sehraje v sobotu 18.března na domácím hřišti první mistrovské utkání. Soupeřem mu budou hráči Hovorany-Čejkovice, začátek utkání je ve 14 hod.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 18.března v 11:00 hod u OÚ prodávat: kuřice a kohouty různých barev za 250 Kč/ks, roční slepice 120 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále vykupuje králičí kožky, cena 15 Kč/ks.

Firma JUKKA bude v sobotu 18.března od 12:15 – 12:45 hod u KD prodávat stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně i sloupcovité, meruňky, nektarinky, broskve, rezistentní švestky vhodné na pálení, švestky japonské, švestkomeruňky, ryngle, durancie, třešně, višně, višně keřové a zakrslé, třešňovišně, kdouloně, jedlé kaštany, olivy, moruše bilé, mrazuodolný fikovník, granátová jablka, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové a stromkové rybízy černé, červené a bile, ostružiny, maliny červené a černé, malinojahody, rakytník, stolní vinnou révu, kanadské, indiánské a čukotské borůvky, růže keřové, rododendrony, azalky, sazenice jahod, brusinky, 2-odrůdový ibišek, samosprašné kiwi, aronie keřové, dřín jedlý odrůdový, hortenzie, motýlí keře, čilimník, zakrslý bambus, šeřík keřový a jiné.

MUDr. Kosík oznamuje občanům ordinační hodiny. Od pondělí 20.března bude ordinovat v Po, St a Pá v Kosticích, v út. a čtvrt. již ve Tvrdonicích.

OSSZ Břeclav oznamuje občanům, že v úterý 21.března bude z důvodu odstávky elektrické energie bez datového a telefonního spojení.