Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení, aktuální informace > hlášení dne 29.4.2024

hlášení dne 29.4.2024Hlášení dne 29.4.2024

Pani Hesová z knihovny v Týnci oznamuje čtenářům, že dnes v pondělí 29.dubna bude knihovna zavřená, náhradní den bude v úterý 30.dubna od 16 – 19 hod.

Upozorňujeme občany, že svoz komunálního odpadu se uskuteční z důvodu státního svátku (středa 1.5.) již v úterý 30.dubna, tak jak je uvedeno ve svozovém kalendáři.

Sběrný dvůr v Týnci bude ve středu 1.května zavřený.

ZŠ a MŠ Týnec Vás srdečně zve na ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY, který se koná ve čtvrtek 2.května od 12:30 – 13:30 hod. Rodiče s sebou přinesou kopii RL dítěte, vyplněnou přihlášku, vyplněný evidenční list i s vyjádřením lékaře. Dokumenty je možné vyzvednout v MŠ nebo na www.zsmstynec.cz.

Soukromý prodejce z Uherského Hradiště bude ve středu 1.května od 9:10 – 9:20 hod u OÚ prodávat: čerstvá vejce cena za proložku je 105 a 150 Kč, skleníková rajčata a okurky, brambory, cibuli, nový česnek, med, mák a loupané ořechy.

Městys Mor. Nová Ves Vás zve na Den lidových řemesel, který se koná ve středu 1.května od 10 hod na náměstí. Připraven řemeslný jarmark, ochutnávka neoveských vín, bohatý kulturní program – vystoupí Mažoretky Neonky a Zuzanky, DFS Jatelinka a Jatelinečka, Bílovjánek, Pálavánek, Skaličánek a další. Dále Mužský a Ženský sbor z Mor. Nové Vsi, CM Lusk, FS URPÍN z Banské Bystrice, skupina FLERET a Zuzana Šuláková, skupina ŠROTI…Vstupné v předprodeji na úřadu městyse 200 Kč, na místě 250 Kč, děti do 15 let zdarma. Programem provází Magdaléna Maňáková.

Hodovní výstava v místní knihovně - staré, starší i současné fotky stárků. Žádáme občany, pokud nějaké doma najdou, aby je přinesli na obecní úřad k ofocení - oskenování, aby se výstava mohla v hojném počtu uskutečnit. Děkujeme předem za zájem.