Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení, aktuální informace > hlášení dne 5.4.2024

hlášení dne 5.4.2024Hlášení dne 5.4.2024

Drůbežárna Prace bude v sobotu 6.dubna v 11 hod u OÚ prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová káčata a housata, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále bude vykupovat králičí kožky, cena 10 Kč/ks.

Na Hradíšťku byl nalezen klíček s visačkou a jménem FILIP. K vyzvednutí v kanceláři obecního úřadu.

V pondělí 8.dubna proběhne pytlový svoz papíru a plastu po obci.

ZŠ a MŠ Týnec oznamuje, že ve čtvrtek 11.dubna od 15 – 16 hod se v budově ZŠ koná Zápis dětí do 1.třídy. Rodiče s sebou přinesou – kopii RL dítěte, svůj OP, vyplněné tiskopisy, obdržíte je v MŠ nebo najdete na webu školy.

V sobotu 13.dubna v době od 10 – 16 hod se před KD uskuteční 1.Týnecký SWAP (blešák). Přijďte směnit vše co nepotřebujete, ale v pěkném a funkčním stavu, které může ještě někomu posloužit – nádobí, hračky, oblečení apod., a odnést si můžete cokoliv, co zase nepotřebuje někdo jiný a to vše zcela ZDARMA! Nevyzvednuté věci budou darovány na charitativní účely.

Upozorňujeme občany, kteří ještě nemají zaplacený místní poplatek za svoz komunálního odpadu na r.2024, aby tak učinili co nejdříve. Poplatek lze zaplatit ve dvou splátkách, kdy ta první měla být zaplacena do konce měsíce března, druhá pak do konce měsíce června. Výše poplatku za jednu osobu je 700,-Kč. Poplatek lze zaplatit i jednorázově.