Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení, aktuální informace > hlášení dne 10.5.2024

hlášení dne 10.5.2024Hlášení dne 10.5.2024

Bojanovský festival hudby a jídla v sobotu 11.května v Dolních Bojanovicích. Zahájení ve 13 hod v areálu za ZUŠ. Vstupné do 18 hod 200 Kč, po 18 hod již 350 Kč. Více info na str. www.dolnibojanovice.cz.

Město Lanžhot Vás zve na akci “FÉROVÁ SNÍDANĚ” – piknik na podporu fairtradových i lokálních pěstitelů v sobotu 11.května od 9:30 hod na stadionu za kurty. Můžete se těšit na sportovní aktivity, rostlinný SWAP, hudební duo Lenka v davu a další.

Město Lanžhot pořádá ke kulatinám lidového vypravěče, zpěváka a moderátora Franty Uhra koncert FRANTA UHER “60” se Štefanem Repkou a skupinou Gorals, kde jako hosté vystoupí manželé Osičkovi. Koncert se koná v pátek 10.května od 18 hod v sále restaurace Podlužan. Cena vstupenky v předprodeji v Městské knihovně 350 Kč, na místě 400 Kč. Kapacita sálu je omezena

V neděli 12.května se na hřišti v Hruškách odehraje další mistrovské utkání Týnec/Hrušky proti hráčům ze Šitbořic. Začátek utkání je v 16:30 hod. Zveme všechny příznivce fotbalu.

Kamenictví GAMAR oznamuje občanům, že přijímá zakázky s možností výběru ze skladových materiálů za akční ceny. Objednat se můžete na tel.č. 776 333 797 a domluvit si osobní schůzku.

Hodovní výstava v místní knihovně - fotky stárek a stárků. Žádáme občany, aby doma pohledali fotky staré, starší i současné hodovních stárků a stárek a přinesli je na obecní úřad k ofocení, aby se mohla uskutečnit výstava v době konání letošních místních hodů v hojném počtu vystavených fotek. Děkujeme.

Upozorňujeme občany, kteří ještě doposud neuhradili místní poplatek za svoz KO, aby tak učinili co možná nejdříve. Poplatek lze zaplatit ve dvou splátkách, kdy splatnost té první skončila 31.března. Celková výše poplatku je 700,-Kč za 1osobu. Splatnost druhé splátky je k 30.červnu.

Včera, ve čtvrtek, zůstala u KD dětská bunda, k vyzvednutí v kanceláři obecního úřadu.