Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení, aktuální informace > hlášení dne 9.5.2024

hlášení dne 9.5.2024Hlášení dne 9.5.2024

Město Lanžhot pořádá ke kulatinám lidového vypravěče, zpěváka a moderátora Franty Uhra koncert FRANTA UHER "60" se Štefanem Repkou a skupinou Gorals, kde jako hosté vystoupí manželé Osičkovi. Prodej a rezervace vstupenek v Městské knihovně za 350 Kč, cena vstupenky na místě za 400 Kč. Koncert se uskuteční v pátek 10.května od 18 hod v sále restaurace Podlužan, kapacita sálu je omezena.  

Bojanovský festival hudby a jídla v sobotu 11.května v Dolních Bojanovicích. Zahájení ve 13 hod v areálu za ZUŠ. Vstupné do 18 hod 200 Kč, po 18 hod již 350 Kč. Více info na str. www.dolnibojanovice.cz.

Město Lanžhot Vás zve na akci “FÉROVÁ SNÍDANĚ” – piknik na podporu fairtradových i lokálních pěstitelů v sobotu 11.května od 9:30 hod na stadionu za kurty. Můžete se těšit na sportovní aktivity, rostlinný SWAP, hudební duo Lenka v davu a další.

V neděli 12.května se na hřišti v Hruškách odehraje další mistrovské utkání Týnec/Hrušky proti mužstvu ze Šitbořic. Začátek utkání je v 16:30 hod. Zveme všechny příznivce fotbalu.

Kamenictví GAMAR oznamuje občanům, že přijímá zakázky s možností výběru ze skladových materiálů za akční ceny. Objednat se můžete na tel.č. 776 333 797 a domluvit si osobní schůzku.

Hodovní výstava v místní knihovně - fotky stárek a stárků. Žádáme občany, aby doma pohledali fotky staré, starší i současné hodovních stárků a stárek a přinesli je na obecní úřad k ofocení, aby se mohla uskutečnit výstava v době konání letošních místních hodů v hojném počtu vystavených fotek. Děkujeme.