Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení, aktuální informace > hlášení dne 22.5.2024

hlášení dne 22.5.2024Hlášení dne 22.5.2024

Soukromý prodejce p. Prokeš bude ve středu 22.května v době od 9:00 – 9:30 hod u OÚ prodávat čerstvá vejce. Cena za proložku je 75 Kč a 85 Kč.

Zelenina JUVITA Uherský Brod bude ve středu 22.května v době od 9:00 – 9:20 hod u OÚ prodávat: jahody, nové brambory, slovenská rajčata, papriky, okurky, cibuli,  česnek, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále má v nabídce olejové svíčky a med.

Lékárna v Moravské Nové Vsi oznamuje, že tento týden bude otevřeno již jen dnes ve středu 22.května od 8:00 – 16:00 hod.

SDH Mor. Nová Ves Vás srdečně zve na “Hasičskou májovou noc” s kapelou Easy Line, v sobotu 25.května od 19 hod.  Ulička Zátiší, Mor.N.Ves, vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno.

Vinaři z Tvrdonic a Kostic ve spolupráci s obcemi Tvrdonice a Kostice pořádají “Den otevřených sklepů – Za vínem na Podluží”, v sobotu 25.května od 10 – 19 hod v obcích Kostice a Tvrdonice. Občerstvení zajištěno, zahraje CM. Vstupenka zahrnuje degustaci nabízených vzorků, průvodce a pohárek, dopravu koňským povozem.

Obecní úřad Týnec ve spolupráci se spolky a zájmovými organizacemi z obce Týnec za podpory JMK Vás zve na OBECNÍ DEN, který se koná v sobotu 25.května od 14 hod v areálu Velkého Hradíšťku. Připraven bohatý program - vystoupí taneční skupina N.C.O.D., Mažoretky Zuzanky, FK Pohárek, CM Modruša, hudební skupina YAMA. 1.ročník “Týneckého stoupáku” aneb vytlač si svá kolečka. Letos je soutěž rozdělena na dvě kategorie: jedno dítě (do 15 let) + rodič, nebo ditě nad 15 let + rodič, případně 2x dospělý. Jeden sedí, druhý tlačí, možnost se střídat. Po dobu konání na vás čekají různé soutěže a nejen pro děti. Občerstvení nebude chybět – pivo, limo, káva, zmrzlina, grilované maso, guláš, palačinky, párek v rohlíku a další. Vstupné dobrovolné.

Přijďte si užít nezapomenutelný víkend plný piva, hudby a skvělého jídla na Křiklounfestu! A co víc, naše skvělé kapely Beštiálna radosť, Horkýže Slýže revival, Savana a Bezcimbalovka Křikloun, vám přinesou nezapomenutelné hudební zážitky! Těšíme se na Vás v pátek 24. od 15 hod a v sobotu 25.května od 11 hod v areálu u Myslivecké chaty v Mikulčicích.

Oční optika Riess ve Staré Břeclavi Vám nabízí 20% slevu na všechny typy dioptrických skel včetně slunečních. Měření zraku po telefonické domluvě – 730 802 111. Před optikou je vyhrazené parkoviště. Otevřeno je denně po – pá od 8:30 – 17:00 hod nebo dle domluvy. Optika Riess ve Staré Břeclavi ul. Lidická v přízemí budovy M1 vedle potravin Hruška.

Přijede kominík Josef Galba z Břeclavi. Po roce od 15.května budou v naší obci po telefonické domluvě prováděny kominické služby. Volejte na tel.č. 775 648 427. Provádí kontroly a čištění komínů na tuhá a plynná paliva dle zákona o požární ochraně. Kontrola čištění je povinná.

Hodovní výstava v místní knihovně - fotky stárek a stárků. Žádáme občany, aby doma pohledali fotky staré, starší i současné hodovních stárků a stárek a přinesli je na obecní úřad k ofocení, aby se mohla uskutečnit výstava v době konání letošních místních hodů v hojném počtu vystavených fotek. Děkujeme.