Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení, aktuální informace > hlášení dne 23.5.2024

hlášení dne 23.5.2024Hlášení dne 23.5.2024

SDH Mor. Nová Ves Vás srdečně zve na “Hasičskou májovou noc” s kapelou Easy Line, v sobotu 25.května od 19 hod, ulička Zátiší, Moravská Nová Ves, vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno.

Vinaři z Tvrdonic a Kostic ve spolupráci s obcemi Tvrdonice a Kostice pořádají “Den otevřených sklepů – Za vínem na Podluží”, v sobotu 25.května od 10 – 19 hod v obcích Kostice a Tvrdonice. Občerstvení zajištěno, zahraje CM. Vstupenka zahrnuje degustaci nabízených vzorků, průvodce a pohárek, dopravu koňským povozem.

Obecní úřad ve spolupráci se spolky a zájmovými organizacemi z obce Týnec za podpory JMK Vás zve na OBECNÍ DEN, který se koná v sobotu 25.května od 14 hod v areálu Hradíšťku. Připraven bohatý program - vystoupí taneční skupina N.C.O.D., Mažoretky Zuzanky, FK Pohárek, CM Modruša, hudební skupina YAMA. 1.ročník “Týneckého stoupáku” aneb vytlač si svá kolečka. Letos je soutěž rozdělena na dvě kategorie: jedno dítě (do 15 let) + rodič, nebo ditě nad 15 let + rodič, případně 2x dospělý. Jeden sedí, druhý tlačí, možnost se střídat. Po dobu konání na vás čekají různé soutěže a nejen pro děti. Občerstvení nebude chybět – pivo, limo, káva, zmrzlina, gril.maso, guláš, palačinky, párek v rohlíku a další. Vstupné dobrovolné.

Přijďte si užít nezapomenutelný víkend plný piva, hudby a skvělého jídla na Křiklounfestu! A co víc, naše skvělé kapely Beštiálna radosť, Horkýže Slýže revival, Savana a Bezcimbalovka Křikloun, vám přinesou nezapomenutelné hudební zážitky! Těšíme se na Vás v pátek 24. od 15 hod a v sobotu 25.května od 11 hod v areálu u Myslivecké chaty v Mikulčicích.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 25.května v 11 hod u OÚ prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále bude vykupovat králičí kožky, cena 10 Kč/ks.

Oční optika Riess ve Staré Břeclavi Vám nabízí 20% slevu na všechny typy dioptrických skel včetně slunečních. Měření zraku po telefonické domluvě – 730 802 111. Před optikou je vyhrazené parkoviště. Otevřeno je denně po – pá od 8:30 – 17:00 hod nebo dle domluvy. Optika Riess ve Staré Břeclavi ul. Lidická v přízemí budovy M1 vedle potravin Hruška.

Hráči TJ Sokol Týnec/Hrušky sehrají v neděli 26.května další mistrovské utkání. Soupeřem budou hráči z Popic. Začátek utkání je v 16:30 na hřišti v Hruškách. 

Obec Týnec Vás zve na 11.veřejné zasedání Zastupitelstva obce Týnec, které se koná v úterý 28.května od 18 hod v zasedací místnosti obecního úřadu.