Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Hlášení, aktuální informace > hlášení dne 24.5.2024

hlášení dne 24.5.2024Hlášení dne 24.5.2024

SDH Mor. Nová Ves Vás srdečně zve na “Hasičskou májovou noc” s kapelou Easy Line, v sobotu 25.května od 19 hod, ulička Zátiší, Moravská Nová Ves, vstupné 150 Kč, občerstvení zajištěno.

Vinaři z Tvrdonic a Kostic ve spolupráci s obcemi Tvrdonice a Kostice pořádají “Den otevřených sklepů – Za vínem na Podluží”, v sobotu 25.května od 10 – 19 hod v obcích Kostice a Tvrdonice. Občerstvení zajištěno, zahraje CM. Vstupenka zahrnuje degustaci nabízených vzorků, průvodce a pohárek, dopravu koňským povozem.

Obecní úřad ve spolupráci se spolky a zájmovými organizacemi z obce Týnec za podpory JMK Vás zve na OBECNÍ DEN, který se koná v sobotu 25.května od 14 hod v areálu Velkého Hradíšťku. Připraven bohatý program - vystoupí taneční skupina N.C.O.D., Mažoretky Zuzanky, FK Pohárek, CM Modruša, hudební skupina YAMA. 1.ročník “Týneckého stoupáku” aneb vytlač si svá kolečka. Letos je soutěž rozdělena na dvě kategorie: jedno dítě (do 15 let) + rodič, nebo ditě nad 15 let + rodič, případně 2x dospělý. Jeden sedí, druhý tlačí, možnost se střídat. Po dobu konání na vás čekají různé soutěže a nejen pro děti. Občerstvení nebude chybět – pivo, limo, káva, zmrzlina, grilované maso, guláš, palačinky, párek v rohlíku a další. Vstupné dobrovolné.

Přijďte si užít nezapomenutelný víkend plný piva, hudby a skvělého jídla na Křiklounfestu! A co víc, naše skvělé kapely Beštiálna radosť, Horkýže Slýže revival, Savana a Bezcimbalovka Křikloun, vám přinesou nezapomenutelné hudební zážitky! Těšíme se na Vás v pátek 24. od 15 hod a v sobotu 25.května od 11 hod v areálu u Myslivecké chaty v Mikulčicích.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 25.května v 11 hod u OÚ prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále bude vykupovat králičí kožky, cena 10 Kč/ks.

Oční optika Riess ve Staré Břeclavi Vám nabízí 20% slevu na všechny typy dioptrických skel včetně slunečních. Měření zraku po telefonické domluvě – 730 802 111. Před optikou je vyhrazené parkoviště. Otevřeno je denně po – pá od 8:30 – 17:00 hod nebo dle domluvy. Optika Riess ve Staré Břeclavi ul. Lidická v přízemí budovy M1 vedle potravin Hruška.

Hráči TJ Sokol Týnec/Hrušky sehrají v neděli 26.května další mistrovské utkání. Soupeřem budou hráči z Popic. Začátek utkání je v 16:30 na hřišti v Hruškách.

Obec Týnec Vás zve na 11.veřejné zasedání Zastupitelstva obce Týnec, které se koná v úterý 28.května od 18 hod v zasedací místnosti obecního úřadu.

Upozorňujeme občany, kteří ještě stále nemají zaplacené místní poplatky, hlavně poplatek za svoz KO na rok 2024, aby tak učinili co možná nejdříve. Může se stát, že v měsíci červnu už jim nebudou popelnice vyváženy.